• Metal Kartvizit
  • Metal Kartvizit
  • Metal Kartvizit
  • Metal Kartvizit
  • Metal Kartvizit
Metal Kartvizit
Ürün Kodu : K11       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
124.90 TL   +Kdv
Dosya Yükle
Tasarım İçin Notlarınız
-
+
8.6 x 5.4 cm ebatlarında tasarımsız 50 adet fiyatıdır. 1 mm kalınlığında pirinç metaldır. Desenli ya da desensiz sipariş verebilirsiniz. Altın ya da gümüş desenli olarak 2 renk seçeneği vardır. 4 renk UV baskı yapılır. Tasarım ek ücreti 20 TL'dir.

Tasarım istiyorum seçeneğini seçtiğinizde anlık ileti bölümünden ya da tasarım için notlarınız bölümünden isteklerinizi yazabilir, dosya gönder bölümünden görsel gönderebilirsiniz. Profesyonel grafik tasarımcılarımız sizinle anında iletişime geçecek ve beğendiğiniz tasarımı sizden onay alarak baskı bölümüne aktaracaktır. Bu süreç isteklerinize bağlı olarak maksimum 24 saat içinde gerçekleştirilir.

Tasarım istemiyorum seçeneğini seçtiğinizde tasarımınızı dosya gönder bölümünden gönderebilirsiniz. Eğer tasarımınız grafik tasarım ve baskı kurallarına uygunsa hemen baskıya alınır. Eğer uygun değilse size bilgi verilip düzeltmeniz istenecektir.

Tasarımı hazır gönderecek müşterilerimizin "Tasarım ve Baskı Kuralları" bölümümüzü incelemesini ve aynı bölümden gerekirse tasarım şablonlarını ücretsiz olarak indirmelerini öneririz.
Adet
:
50
Ebat
:
5.4 x 8,6 cm
Teslim Süresi
:
3 İş Günü
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
Metal Kartvizit
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?